O nas

Wybierz nasz sklep hydrauliczny!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stale poszerzamy ofertę i zwiększamy zapasy magazynowe. Śledzimy na bieżąco najnowsze rozwiązania w branży i dbamy o to, aby w parze z wysoką jakością oferowanego przez nas sprzętu, szły atrakcyjne ceny. Na specjalne życzenie Klientów, jesteśmy w stanie sprowadzić produkt, którego nie ma w naszym asortymencie.

 

Zapewniamy:

- indywidualne podejście,
- atrakcyjne ceny,
- produkty wiodących firm,
- rabaty i promocje dla stałych Klientów,
- fachowe doradztwo,
- gwarancję na każdy produkt.

Anwalt im Büro

Zatrudniamy fachowców, którzy z przyjemnością doradzą Klientowi jakie produkty wybrać, aby spełniły jego oczekiwania. Na każdy z nich dajemy długoterminową gwarancję. Zaufały nam już setki Klientów, w tym instytucje i deweloperzy. Liczymy na to, że Państwo także dołączą do tego grona.

 

Anwalt im Büro

W naszym asortymencie posiadamy:

- armaturę sanitarną,
- armaturę gazową,
- armaturę wod-kan.,
- urządzenia grzewcze,
- urządzenia hydrauliczne,
- zasilacze hydrauliczne,
- artykuły metalowe,
- akcesoria instalacyjne,
- zawory,
- akumulatory,
- cylindry,
- i wiele innych produktów.

Zapytaj o sprzęt hydrauliczny

Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji w kontakcie telefonicznym, za pośrednictwem poczty E-mail oraz osobistym. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz indywidualne podejście. Szczegółowo opowiemy o każdym oferowanym przez nas produkcie oraz jego cenie.

Aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania stale poszerzamy swoją wiedzę i kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach. Dla stałych klientów, bądź przy większym zamówieniu, zapewniamy atrakcyjne promocje.

Już dziś zachęcamy do współpracy! Jesteśmy przekonani, że będzie ona satysfakcjonująca dla obu stron!