Technika sanitarna

Instalacje sanitarne – wybierz potrzebne materiały

W ofercie firmy Hydromet znajdą Państwo szeroki wachlarz rozwiązań z branży instalacyjno-sanitarnej. Gwarantujemy, że przez ich zastosowanie zarówno kanalizacja wewnętrzna, jak i zewnętrzna, będzie bezawaryjnie służyć Państwu przez długie lata.

Dokładamy wszelkich starań, aby na bieżąco poszerzać nasz asortyment. Zapewniamy, że wszystkie produkty zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Polecamy także nasze produkty z zakresu armatury sanitarnej.

Priorytetem jest dla nas zadowolenie Klienta, dlatego z przyjemnością pomożemy wybrać każdemu z Państwa odpowiedni produkt, biorąc pod uwagę konkretne potrzeby oraz możliwości finansowe.

Armatura sanitarna:

- baterie (do umywalek, prysznicowe, kuchenne i innne),

- natryski(przesuwne, punktowe),

- węże natryskowe,

- rączki natryskowe,

- akcesoria (syfony, spusty),

- części zamienne (głowice, czujniki elektroniczne do baterii bezdotykowych, regulatory ceramiczne i wiele innych).

Anwalt im Büro

Nowoczesne systemy kanalizacyjne

Mówiąc o systemach kanalizacyjnych, należy wyróżnić przede wszystkim instalacje zewnętrzne oraz wewnętrzne. Proponujemy Państwu nowoczesne akcesoria w bardzo korzystnych cenach. Należą do nich, wykorzystywane w kanalizacji wewnętrznej, artykuły instalacyjne tj. kształtki i rury, które charakteryzuje nie tylko duża wytrzymałość temperaturowa, ale także niska ścieralność.

Systemy te z powodzeniem wykorzystywane są w budownictwie jedno- i wielorodzinnym, a także punktach usługowych np. sklepach. Polecamy także m.in. studzienki oraz kształtki doskonale sprawdzające się w kanalizacji zewnętrznej.

W ofercie systemów kanalizacyjnych znajdują się:

- urządzenia hydrauliczne (węże, złączki do węży, zawory wodne, zawory baterii, dolnopłuki i inne),

- pompy,

- kształtki,

- wodomierze,

- rury PCV,

- rury kanalizacyjne,

- studzienki kanalizacyjne,

- produkty z zakresu instalacji stalowych,

- przydomowe oczyszczalnie ścieków,

- i wiele innych.

Anwalt im Büro
Anwalt im Büro